Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Aktywni seniorzy w Borowej

Aktywni seniorzy w Borowej

Na terenie naszej gminy prężnie działają Koła PZERiI, które zrzeszają aktywnych seniorów w Górze Puławskiej, Gołębiu i Borowej. Ci ostatni 31 marca br. zorganizowali wspólne, poświąteczne spotkanie w świetlicy GOK w Borowej.

Jednym z aktywnych członków Koła Emerytów w Borowej jest Pan Janusz Kondek – instruktor modelarstwa i pasjonat, który od kilku lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. O Panu Januszu pisaliśmy na łamach Kuriera Gminy Puławy a także naszej strony internetowej. Zdjęcia poniżej prezentują część modelarskiego dorobku Pana Janusza oraz podopiecznych jego pracowni.

Czytany 1041 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start