Aktywni seniorzy w Borowej

Na terenie naszej gminy prężnie działają Koła PZERiI, które zrzeszają aktywnych seniorów w Górze Puławskiej, Gołębiu i Borowej. Ci ostatni 31 marca br. zorganizowali wspólne, poświąteczne spotkanie w świetlicy GOK w Borowej.

Jednym z aktywnych członków Koła Emerytów w Borowej jest Pan Janusz Kondek – instruktor modelarstwa i pasjonat, który od kilku lat prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. O Panu Januszu pisaliśmy na łamach Kuriera Gminy Puławy a także naszej strony internetowej. Zdjęcia poniżej prezentują część modelarskiego dorobku Pana Janusza oraz podopiecznych jego pracowni.