Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Głosujemy na nasze miejscowości w konkursie Nestle Porusza Polskę!

Głosujemy na nasze miejscowości w konkursie Nestle Porusza Polskę!

Nasza gmina uczestniczy w ogólnopolskim konkursie Nestle Porusza Polskę, w którym stawką jest siłownia napowietrzna. Od 5 kwietnia do końca czerwca potrwa głosowanie internatów, które wyłoni 16 zwycięzkich lokalizacji, po jednej z każdego województwa. Do konkursu zakwalifikowały się trzy lokalizacje z terenu Gminy Puławy - Góra Puławska, Leokadiów i Borowa.

Zgodnie z regulaminem konkursu, internauci będą mogli każdego dnia trwania głosowania oddać 1 głos na wybraną przez siebie lokalizację za pośrednictwem strony internetowej www.nestleporusza.pl. W zwycięzkich lokalizacjach powstaną siłownie napowietrzne składające się z dziewięciu urządzeń, m.in. wioślarza, roweru, biegacza i orbitreka.

Gorąco zachęcamy Państwa do zaangażowania i systematycznego oddawania głosów na lokalizacje z terenu naszej gminy!

 

Uwaga! Niestety od 05 kwietnia do chwili obecnej nie jest możliwe oddawanie głosów na stronie konkursu Nestle Porusza Polskę. W przesłanej do Urzędu wiadomości, organizator informuje: wystąpiły nieprzewidziane problemy techniczne ze stroną nad którymi aktualnie pracujemy. Planujemy wystartować z głosowaniem w dniu dzisiejszym. Proces oddawania głosu jest opisany w FAQ dostępnym w zakładce kontakt - gdyby pojawiły się jakiekolwiek problemy po starcie głosowania, to prosimy o ponowny kontakt.

Czytany 1531 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start