Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Rada budowy

Rada budowy

14 kwietnia br. w budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Górze Puławskiej odbyła się rada budowy, w której uczestniczyli przedstawiciele inwestora - Gminy Puławy, użytkowników, wykonawcy oraz inspektorzy nadzoru inwestorskiego.

Celem spotkania było omówienie najistotniejszych spraw związanych z trwającą przebudową i rozbudową budynku, w szczególności ustalenie przebiegu prac niezbędnych do wykonania w okresie wakacyjnym, w tym również w istniejącej części szkoły. Generalny wykonawca - Pan Dariusz Żak z firmy "Korporacja Budowlana DARCO" zapewnił, że umowny termin zakończenia robót tj. 15 listopada 2016 r. zostanie dotrzymany.

Czytany 1116 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start