Środki ministerialne na rozwój sportu w Gminie Puławy

Kolejny rok na „Orliku” w Gołębiu zapowiada się bardzo aktywnie, dzięki dofinansowaniu pozyskanemu przez Gminę Puławy ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Lokalny Animator Sportu”.

W okresie od kwietnia do końca br., w ramach programu będzie pracowało dwóch Lokalnych Animatorów, którzy będą prowadzili zajęcia sportowo-rekreacyjne dla mieszkańców oraz organizowali zawody, turnieje i inne formy aktywności fizycznej. Operatorem programu „Lokalny Animator Sportu” jest Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2