Za Polskę i Strażaków - uroczysta Msza Św. w Górze Puławskiej

fot. Kamil Lewandowski

We wtorek, 3 maja br. w Kościele parafialnym pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej odbyła się uroczysta Msza Święta. Wspólnej modlitwie w intencji Ojczyzny oraz wszystkich Strażaków przewodniczył Proboszcz ks. Marek Kucharski.

We mszy wzięły udział jednostki OSP z lewobrzeżnej części gminy a także z sąsiedniego Nasiłowa, który przynależy do parafii w Górze Puławskiej.

Zapraszamy do objerzenia fotorelacji z wydarzenia.