Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Podpisywanie umów związanych z zakupem i montażem instalacji kolektorów słonecznych

Podpisywanie umów związanych z zakupem i montażem instalacji kolektorów słonecznych

Gmina Puławy informuje, że w dniach od 10 maja 2016 r. do 20 maja 2016 r.będą podpisywane umowy użyczenia nieruchomości oraz umowy dotyczące ustalenia wzajemnych zobowiązań Stron pod względem organizacyjnym i finansowym z osobami, które w wyznaczonym terminie złożyły ankiety i deklaracje udziału w projekcie z zakresu odnawialnych źródeł energii w ramach działania 4.1 „Wsparcie wykorzystania OZE” objętego Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020 (zakupu i montaż instalacji kolektorów słonecznych).

Umowy będą podpisywane zgodnie z poniższym harmonogramem:

1. BUDYNEK ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W GOŁĘBIU (ul. Puławska 8) - w dniach 10–13 maja 2016 oraz 16 – 20 maja 2016 r. w godz. 800 – 1500 - dla nieruchomości położonych w miejscowościach: GOŁĄB, WÓLKA GOŁĘBSKA, BOROWINA, MATYGI, BOROWA, SKOKI, NIEBRZEGÓW, NIECIECZ.

2. BUDYNEK ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W KLIKAWIE (ul. Długa 21) – w dniach 10 – 13 maja 2016 oraz 16 – 20 maja 2016 r. w godz. 800 – 1500 - dla nieruchomości położonych w miejscowościach: GÓRA PUŁAWSKA, KLIKAWA, JAROSZYN, KOLONIA GÓRA PUŁAWSKA, TOMASZÓW, SADŁOWICE, BRONOWICE, ŁĘKA, KOWALA, OPATKOWICE, KAJETANÓW.

 3. BUDYNEK SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LEOKADIOWIE (Leokadiów 40) - w dniach 10 – 13 maja 2016 r. w godz. 800 – 1500 – dla nieruchomości położonych w miejscowościach: ZARZECZE, LEOKADIÓW, JANÓW, SOSNÓW, KOCHANÓW, SMOGORZÓW, ANIELIN, PISKORÓW, POLESIE, PACHNOWOLA, DOBROSŁAWÓW.

4. BUDYNEK SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM W ZARZECZU (Zarzecze 1A) - w dniach 16 – 20 maja 2016 r. w godz. 800 – 1500 – dla nieruchomości położonych w miejscowościach: ZARZECZE, LEOKADIÓW, JANÓW, SOSNÓW, KOCHANÓW, SMOGORZÓW, ANIELIN, PISKORÓW, POLESIE, PACHNOWOLA, DOBROSŁAWÓW.

5. TYMCZASOWE BIURO OBSŁUGI INTERESANTA URZĘDU GMINY PUŁAWY (ul. Dęblińska 4) - w dniach 14 i 15 maja 2016 r. (sobota i niedziela) w godz. 900 – 1300 - UMOWY BĘDĄ PODPISYWANE DLA WSZYSTKICH MIEJSCOWOŚCI GMINY PUŁAWY.

Osoby, które będą podpisywały umowy, proszone są o posiadanie następujących dokumentów (do wglądu):

- dokument tożsamości ze zdjęciem (np. dowód osobisty, prawo jazdy, paszport)

- dokument stwierdzający tytuł prawny do nieruchomości (np. akt notarialny, odpis z księgi wieczystej, akt własności ziemi, postanowienie sądowe).

UWAGA: W przypadku, gdy nieruchomość stanowi własność więcej niż jednej osoby (wspólność małżeńska lub współwłasność), niezbędne jest podpisanie umowy przez wszystkich właścicieli nieruchomości osobiście lub udzielenie pisemnego upoważnienia do podpisania umowy innej osobie.

Warunkiem koniecznym do udziału w projekcie jest brak jakichkolwiek zobowiązań wobec Gminy Puławy z tytułu należności podatkowych, opłat za wodę, wywóz śmieci itp.

NIEPODPISANIE UMOWY W WYZNACZONYM TERMINIE ZOSTANIE UZNANE ZA REZYGNACJĘ Z UDZIAŁU W PROJEKCIE.

                                                                                            /-/ Krzysztof Brzeziński

                                                                                                Wójt Gminy Puławy

                                                                                          

Czytany 1372 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start