Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Pan Bogdan Suska wyróżniony odznaką "Za opiekę nad zabytkami"

Pan Bogdan Suska wyróżniony odznaką "Za opiekę nad zabytkami"

W dniu 26 kwietnia 2016 r. w Galerii Malarstwa Polskiego XVII-XIX wieku w Muzeum Lubelskim w Lublinie odbyła się uroczystość wręczania nagrody "Laur konserwatorski 2016", organizowana przez Lubelskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków. Konkurs odbył się pod patronatem Generalnego Konserwatora Zabytków, Wojewody Lubelskiego i Marszałka Województwa Lubelskiego.

Wśród laureatów znalazł się pan Bogdan Suska, który otrzymał srebrną odznakę "Za opiekę nad zabytkami". Pan Suska, właściciel Restauracji Nepomucen w Gołębiu, ufundował odrestaurowanie figury św. Jana Nepomucena, która znajduje się w centrum Gołębia, niedaleko od kościoła parafialnego.  Posąg przeszedł gruntowne prace renowacyjne oraz otrzymał nowy cokół.

Panu Bogdanowi serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Czytany 1045 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start