Rowerem po Gminie Puławy – Wiosenny Rajd Rowerowy

Choć pogoda nie rozpieszczała, to w sobotni poranek najodważniejsi cykliści wzięli udział w Wiosennym Rajdzie Rowerowym. I warto było! Nadwiślańska przyroda, wizyta w Rezerwacie "Piskory" oraz odkrywanie tajemnic dawnej wsi Bonów - to wszystko czekało na uczestników wyprawy. Wspólnie przemierzyliśmy ok. 40 kilometrów przez malownicze zakątki Gminy Puławy i okolic.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszamy na Truskawkowy Rajd Rowerowy organizowany w ramach VI Święta Truskawki w Gminie Puławy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczki po urokliwych zakątkach naszej gminy.

coronavirus13