Opowiedz mi Babciu, opowiedz mi Dziadku... - zapraszamy do konkursu na truskawkowe wspomnienia

Zachęcamy do udziału w konkursie pt. "„Opowiedz mi Babciu, opowiedz mi Dziadku...” na wspomnienia związane z historią Gminy Puławy oraz tradycją uprawy truskawek na jej terenie. W konkursie będą oceniane niepublikowane wcześniej opowiadania i historie prezentujące np. rodzinne tradycje związane z truskawką, czy opis prac związanych z uprawą, zbiorami owoców prowadzonych z członkami rodziny.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do lat 18 mieszkających na terenie Gminy Puławy obecnie lub w przeszłości. Prace konkursowe można zgłaszać w terminie do 17 czerwca 2016 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Puławskiej.

Regulamin oraz kartę zgłoszeniową można pobrać poniżej.

500 plus logo MRPiPS
ZASILKI2