12. Weekend Polska Biega w Gminie Puławy

30 maja br. w naszej gminie odbyły się biegi, zorganizowane w ramach ogólnopolskiego 12. Weekendu Polska Biega. Tradycyjnie impreza biegowa odbyła się w Gołębiu i cieszyła się dużym zainteresowaniem, wzięło w niej udział ponad 120 osób. Wśród uczestników pojawiły się przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Gołębiu, uczniowie ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Gołębia i Góry Puławskiej.

Najmłodsze dzieci rywalizowały na boisku "Orlik" obok budynku szkolnego, natomiast dla starszych uczestników przygotowano trasę po ulicach Gołębia. Dystanse były dostosowane do możliwości wiekowych uczestników. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Puławy – Krzysztof Brzeziński. Wszyscy laureaci zdobyli medale oraz pamiątkowe dyplomy.

12. Weekend Polska Biega w Gołębiu – wyniki

1. Wojciech Tyburcy

2. Rafał Capała

3. Patryk Kozak

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy dyrekcji oraz pracownikom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołebiu za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu zawodów.