Pielgrzymka strażaków do Wąwolnicy

Drodzy Druhowie Strażacy!

W pierwszą niedzielę czerwca, tj. 5 czerwca 2016 r. odbędzie się, wzorem lat ubiegłych, XX Pielgrzymka Strażaków do Matki Boskiej Kębelskiej w Wąwolnicy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości.

Ramowy Program XX Pielgrzymki Strażaków do Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy - 5 czerwca 2016 r.

do godz. 1115 Zbiórka jednostek na placu przy Kapliczce Objawień w Kęble, rejestracja jednostek (sekretariat pracuje od godz. 1030).
godz. 1115 Przywitanie przybyłych jednostek i zaproszonych gości.
godz. 1130 Modlitwa różańcowa w intencji zmarłych strażaków.
godz. 1200 Msza Święta w Kęble.
godz. 1300 Przemarsz strażaków do Wąwolnicy zakończony defiladą jednostek i paradą wozów bojowych.
godz. 1400 Zakończenie pielgrzymki.