LGD "Zielony Pierścień" zaprasza na spotkania informacyjne na temat wspierania rozwoju lokalnego na obszarach wiejskich

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza na dwa spotkania informacyjne na temat wspierania rozwoju lokalnego na obszarach wiejskich (przedsiębiorczość, współpraca, integracja społeczna) z Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach inicjatywy LEADER z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Spotkania odbędą się w dniach:

- 15 czerwca br. w godz. 16.30 – 18.00 w Strażnicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołębiu przy Puławskiej 8;

- oraz 17 czerwca br.w godz. 16.30 – 18.00 w Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej przy ul. Ogrodowej 18.

Program:

- Cel wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) w latach 2016-2023?

- Zadania przewidziane do wsparcia w ramach LSR

- Kto i na co może otrzymać wsparcie finansowe z LSR?

- Zasady ubiegania się o wsparcie finansowe i kryteria wyboru wniosków

- Planowane terminy naboru wniosków

- Przygotowanie wniosków i doradztwo Biura LGD „Zielony Pierścień”

- Pytania i odpowiedzi