Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Truskawkowe konkursy - zgłoszenia przyjmujemy do piątku 17 czerwca

Truskawkowe konkursy - zgłoszenia przyjmujemy do piątku 17 czerwca

6. Święto Truskawki w Gminie Puławy już 3 lipca na Stadionie w Górze Puławskiej, wtedy też rozstrzygniemy wszystkie truskawkowe konkursy. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 17 czerwca. Zapraszamy do udziału!

Regulaminy oraz karty zgłoszeniowe dostępne są poniżej po kliknięciu w linki.

  • Konkurs na najdorodniejszą truskawkę sezonu 2016!    Najdorodniejsza truskawka sezonu 2016

Zwycięzcą konkursu będzie plantator z terenu Gminy Puławy, który dostarczy do 17 czerwca owoc truskawki o największej wadze. Szczegóły pod linkiem: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/1534-szukamy-najwi%C4%99kszej-truskawki-sezonu-2016.html

  • Konkurs artystyczny "Truskawkowe Inspiracje 2016"     Konkurs Truskawkowe Inspiracje

Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć mieszkańcy całego Powiatu Puławskiego. Aby wziąć w nim udział należy do 17 czerwca br. dostarczyć pracę artystyczną, związaną tematycznie z owocem truskawki, wykonaną dowolną techniką: szydełkowanie, haft, tkactwo, rzeźba,malarstwo, wiklina, kowalstwo artystyczne i inne. Szczegóły pod linkiem: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/1545-ma%C5%82e,-smakowite,-inspiruj%C4%85ce-zapraszamy-do-konkursu-artystycznego-truskawkowe-inspiracje-2016.html

  • Konkurs na najpiękniejsze truskawkowe stoisko 2016    Truskawkowe stoisko

Chęć udziału w konkursie mogą zgłosić mieszkańcy Gminy Puławy reprezentujący poszczególne sołectwa, gminne placówki oświatowe, jednostki OSP, grupy nieformalne oraz stowarzyszenia mieszkańców. Konkurs zostanie przeprowadzony tradycyjnie podczas 6. Święta Truskawki. Szczegóły pod linkiem: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/1538-konkurs-na-najpi%C4%99kniejsze-truskawkowe-stoisko-2016-ju%C5%BC-otwarty.html

  • Miss Truskawki 2016 Miss Truskawki

Rewia konkursowa odbędzie się w trakcie 6. Święta Truskawki w Gminie Puławy. Tradycyjnie wybierzemy Miss, Wicemiss oraz Truskawkową Miss Publiczności. W konkursie oceniane będą pomysłowość i oryginalność truskawkowych kreacji, w których zaprezentują się kandydatki do tytułu. Zapraszamy do udziału mieszkanki Gminy Puławy. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 17 czerwca br. Szczegóły pod linkiem: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/1543-zosta%C5%84-miss-truskawki-2016.html

  • Plebiscyt "Plantator Roku Gminy Puławy" Plantator roku

Plebiscyt „Plantator Roku Gminy Puławy”, w tym roku organizujemy po raz pierwszy. Jego celem jest wyróżnienie producentów rolnych, którzy dzięki pomysłowości, inicjatywie modernizują i rozwijają swoje gospodarstwa, podnosząc ich produktywność i opłacalność, kultywując jednocześnie tradycje związane z uprawą truskawki. Szczegóły plebiscytu w regulaminie: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/1550-rusza-plebiscyt-plantator-roku-gminy-pu%C5%82awy.html

  • Truskawkowy Przebój Smaku 2016 - konkurs kulinarny dla mieszkańców Gminy Puławy

Truskawkowy Przebój Smaku

Zgłoszone do konkursu specjały oceniane będą w kategoriach: przetwory, desery, potrawy oraz napoje alkoholowe. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jeden produkt w każdej kategorii. Termin zgłoszeń do konkursu upływa 17 czerwca br. Do karty zgłoszeniowej należy dołączyć przepis na danie konkursowe. Szczegóły pod linkiem: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/1552-truskawkowy-przeb%C3%B3j-smaku-2016-rusza-konkurs-kulinarny-dla-mieszka%C5%84c%C3%B3w-gminy-pu%C5%82awy.html

  • "Opowiedz mi Babciu, opowiedz mi Dziadku..."- konkurs na truskawkowe wspomnienia

Opowiedz mi Babciu, opowiedz mi Dziadku

Zachęcamy do dzielenia się wspomnieniami związanymi z historią Gminy Puławy oraz tradycją uprawy truskawek na jej terenie. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży do lat 18 mieszkających na terenie Gminy Puławy obecnie lub w przeszłości. Prace konkursowe można zgłaszać w terminie do 17 czerwca 2016 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Górze Puławskiej. Szczegóły pod linkiem: http://www.gminapulawy.pl/aktualnosci/item/1553-opowiedz-mi-babciu,-opowiedz-mi-dziadku-zapraszamy-do-konkursu-na-truskawkowe-wspomnienia.html

Zapraszamy!

Czytany 1236 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start