Trwają spotkania informacyjne na temat dofinansowania z PROW 2014-2020

W środę, 15 czerwca br. w świetlicy OSP w Gołębiu odbyło się spotkanie informacyjne na temat wspierania rozwoju lokalnego na obszarach wiejskich z Lokalnej Strategii Rozwoju w ramach inicjatywy LEADER z PROW 2014-2020.  Organizatorem spotkania była Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień”.

Celem spotkania było przekazanie mieszkańcom informacji o możliwościach i zasadach ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020. Zaprezentowane zostały także kierunki działań przewidziane do wsparcia w ramach LSR oraz planowane terminy naboru wniosków. Spotkanie poprowadził Prezes Zarządu LGD „Zielony Pierścień” Pan Zbigniew Pacholik.

Szczegółowe informacje na temat dofinansowania projektów z inicjatywy LEADER można znaleźć na stronie internetowej LGD „Zielony Pierścień”. Uwaga na nowy adres strony: www.zielonypierscien.eu.

Kolejne spotkanie informacyjne w naszej gminie odbędzie się w piątek, 17 czerwca br. w Górze Puławskiej o godz. 16:30 (budynek szkolny, ul. Ogrodowa 18).