Gołębska Noc Biesiady - zapraszamy zespoły do udziału!

Już 14 sierpnia 2013 r. w świetlicy OSP w Gołębiu odbędzie się Gołębska Noc Biesiady - I Przegląd Zespołów Biesiadnych, organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury.

Celem imprezy jest popularyzacja muzyki tanecznej, przegląd i prezentacja twórczości artystycznej zespołów grających muzykę taneczną, z terenu Gminy Puławy i Powiatu Puławskiego.

Zespoły mogą dokonać zgłoszenia do przeglądu za pośrednictwem e-maila, przesyłając wypełnioną kartę zgłoszeniową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Termin zgłoszenia upływa 31 lipca 2013 r.

Liczba zespołów ograniczona!

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie Biesiady, który dostępny jest do pobrania poniżej.

coronavirus13