Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Nagrody Wójta dla najlepszych uczniów

Nagrody Wójta dla najlepszych uczniów

21 czerwca w gościnnych murach szkoły w Zarzeczu odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Wójta Gminy Puławy. Uczestniczyli w niej wyróżnieni uczniowie wraz z rodzicami oraz dyrektorzy gminnych placówek oświatowych.

Nagrodę Wójta Gminy Puławy – na podstawie wniosków złożonych przez dyrektorów szkół – otrzymali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Puławy, którzy w roku szkolnym 2015/2016 osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i uzyskali wzorowe oceny z zachowania. Uczniowie z rąk Pana Krzysztofa Brzezińskiego – Wójta Gminy Puławy odebrali pamiątkowe dyplomy oraz upominki, rodzice zaś otrzymali listy gratulacyjne jako wyraz uznania trudu włożonego w wychowanie swoich dzieci.

Nagrodę specjalną otrzymał również działający przy Szkole Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego oraz Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego w Gołębiu zespół „Aplauz”, który w mijającym roku szkolnym może poszczycić się wieloma sukcesami na scenie muzycznej. Szczególne podziękowania i słowa uznania za wkład w rozwijanie talentów swoich uczniów zostały skierowane do opiekunów zespołu: Pani Doroty Jabłońskiej oraz Pana Dariusza Kosmowskiego. 

Otrzymana przez 52 prymusów naszych szkół Nagroda Wójta Gminy Puławy jest tylko skromnym wyrazem uznania wysiłku włożonego przez uczniów w zdobywanie wiedzy w całym mijającym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym dotychczasowych osiągnięć i mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym sukcesy te zostaną powtórzone.

Uczniowie wyróżnieni NAGRODĄ WÓJTA GMINY PUŁAWY w roku szkolnym 2015/2016:

Szkoła Podstawowa w Borowej
Aleksandra Bomba Klasa V
Weronika Kania Klasa IV
Szkoła Podstawowa w Bronowicach
Jakub  Pyszczak Klasa VI
Sebastian Sulima Klasa V
Martyna Dorosz Klasa VI

Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Gołębiu

Dominika Cybula Klasa IV
Mikołaj Łukasiewicz Klasa IV
Natalia Capała Klasa V
Agata Czarnecka Klasa V
Emilia Kramarczyk Klasa V
Hubert Cybula Klasa VI A
Antoni Jasiocha Klasa VI A
Natalia Kamola Klasa VI A
Alicja Warda Klasa VI A
Aniela Michalska Klasa VI B
Szkoła Podstawowa im. 2 Dywizji Piechoty 1 Armii Wojska Polskiego w Górze Puławskiej
Magdalena Pacocha Klasa VI B
Maria Pacocha Klasa VI B
Amelia Grzywacz Klasa VI B
Jakub Maik Klasa VI B
Patryk Skwara Klasa VI B
Szymon Król Klasa VI B
Adam Chodoła Klasa VI A
Zofia Kuśmierz Klasa IV B
Kaja Cegieła Klasa IV B
Oliwia Cieślak Klasa IV A
Bartłomiej Lipski Klasa IV A
Zuzanna Michta Klasa IV A
Wiktoria Świtalska Klasa IV A
Szkoła Podstawowa w Leokadiowie
Bartłomiej Piotr Deska Klasa VI
Katarzyna Nakonecka Klasa VI
Szymon Zagańczyk Klasa V
Natalia Zagańczyk Klasa IV
Patrycja Matysiak Klasa IV
Szkoła Podstawowa w Opatkowicach
Gabriela Hajduk Klasa VI
Bartłomiej Kurpiel Klasa VI
Szkoła Podstawowa im. Ludowego Wojska Polskiego w Zarzeczu
Jakub Jezuita Klasa VI
Jakub Ignaciuk Klasa IV
Weronika Tyburcy Klasa V
Jakub Wolski Klasa VI

Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego w Gołębiu

Kamila Woszczek Klasa I
Szymon Kramarczyk Klasa II
Michał Ślęk Klasa III A
Aneta Cybula Klasa III B
Zofia Matysiak Klasa III B

Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Górze Puławskiej

Julia Skomra Klasa II B
Martyna Zielińska Klasa I B
Michał Kopciał Klasa III B
Gimnazjum w Zarzeczu
Mateusz Łuczyński Klasa I
Mateusz Śliwka Klasa I
Natalia Domańska Klasa II
Wioletta Kostka Klasa II
Filip Chańko Klasa II

Wzorem lat ubiegłych, wręczenie Nagród Wójta Gminy Puławy było również doskonałą okazją do nagrodzenia gminnych mistrzów ortografii. Konkurs „Mistrz ortografii” organizowany jest od czterech lat przez Panią Hannę Padewską – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej oraz Panią Danutę Smagę – Dyrektora Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego w Gołębiu. Jego celem jest popularyzowanie piękna ojczystego języka oraz motywowanie uczniów do systematycznej pracy nad poprawnym posługiwaniem się językiem polskim. Tegoroczne laury w kategorii szkół podstawowych przypadły uczennicy Amelii Grzywacz ze Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej, zaś w kategorii gimnazjów uczennicy Julii Skomra z Gimnazjum im. ks. Jana Twardowskiego w Górze Puławskiej.

Wszystkim wyróżnionym uczniom jeszcze raz serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć. Gorące podziękowania kierujemy pod adresem dyrekcji placówek oświatowych w Zarzeczu: Pani Iwonie Krzyżanowskiej oraz Pani Małgorzacie Głowackiej dziękujemy za pomoc w organizacji uroczystości oraz serdeczną atmosferę, która wprowadziła wszystkich jej uczestników w atmosferę zbliżających się wielkimi krokami wakacji.

Czytany 2257 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start