Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Górze Puławskiej

W szkołach i przedszkolach nastał okres zakończenia roku szkolnego 2015/2016. W czwartek, 23 czerwca br. beztroski okres wakacji rozpoczęli uczniowie Szkoły Podstawowej w Górze Puławskiej.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w miejscowym kościele parafialnym, po czym uczniowie, rodzice i nauczyciele przenieśli się do budynku szkolnego, gdzie nastąpiła część oficjalna.

Tradycyjnie podczas pożegnania roku szkolnego nastąpiło wręczenie nagród dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. Nie mogło obyć się także bez licznych wyrazów wdzięczności, płynących w stronę uczniów, rodziców, wychowawców i dyrekcji.

Szczególne podziękowania z rąk dyrekcji, grona pedagogicznego, rady rodziców oraz Wójta Gminy Puławy otrzymała Pani Janina Skwarek za 27-letnią pracę na stanowisku Sekretarza szkoły.

coronavirus13