Postępują prace przy rozbudowie budynku szkolnego w Górze Puławskiej

Rozpoczęły się prace w istniejącym budynku szkoły. Wykonane zostaną otwory drzwiowe i okienne w istniejących ścianach, w miejscu połączenia części istniejącej z częścią nowobudowaną. W istniejącym łączniku przebudowie ulegnie klatka schodowa w celu dostosowania jej gabarytów do warunków ewakuacyjnych wraz z wykonaniem nowego stropu nad parterem i stropodachu.

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami, prezentującymi aktulany postęp budowy.

coronavirus13