2. Truskawkowy Spływ Kajakowy już za nami

Biegnący przez obszar Gminy Puławy, malowniczy odcinek Doliny Środkowej Wisły oferuje wspaniałe warunki do uprawiania turystyki wodnej. Przekonali się o tym uczestnicy 2. Truskawkowego Spływu Kajakowego w Gminie Puławy, który odbył się w niedzielę, 10 lipca 2016 r.

Uczestnicy mieli do pokonania odcinek Wisły od KS Żeglarz w Górze Puławskiej do portu w Gołębiu. Pogoda sprzyjała, więc kajakarze mogli oddawać się podziwianiu pięknych nadwiślańskich krajobrazów i ptactwa wodnego.

Nad bezpieczeństwem spływu czuwały załogi WOPR i OSP Gołąb.

Za wsparcie udzielone w organizacji spływu dziękujemy Państwu Jolancie i Andrzejowi Frycz – właścicielom firmy „Skrzat”, Panu Robertowi Brodzikowi – właścicielowi firmy „Dziki Raj” oraz Panu Kamilowi Cieślakowi – właścicielowi firmy „Ka-Jak-Kamil”.