Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

2. Truskawkowy Spływ Kajakowy już za nami

2. Truskawkowy Spływ Kajakowy już za nami

Biegnący przez obszar Gminy Puławy, malowniczy odcinek Doliny Środkowej Wisły oferuje wspaniałe warunki do uprawiania turystyki wodnej. Przekonali się o tym uczestnicy 2. Truskawkowego Spływu Kajakowego w Gminie Puławy, który odbył się w niedzielę, 10 lipca 2016 r.

Uczestnicy mieli do pokonania odcinek Wisły od KS Żeglarz w Górze Puławskiej do portu w Gołębiu. Pogoda sprzyjała, więc kajakarze mogli oddawać się podziwianiu pięknych nadwiślańskich krajobrazów i ptactwa wodnego.

Nad bezpieczeństwem spływu czuwały załogi WOPR i OSP Gołąb.

Za wsparcie udzielone w organizacji spływu dziękujemy Państwu Jolancie i Andrzejowi Frycz – właścicielom firmy „Skrzat”, Panu Robertowi Brodzikowi – właścicielowi firmy „Dziki Raj” oraz Panu Kamilowi Cieślakowi – właścicielowi firmy „Ka-Jak-Kamil”.

Czytany 1222 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start