Ostrzeżenie o burzach z gradem!

Ostrzegamy mieszkańców Gminy Puławy o możliwości wystąpienia silnych burz z opadami deszczu oraz porywistym wiatrem. Lokalnie mogą pojawić sę opady gradu.

Godzina i data wydania: godz. 09:42 dnia 12.07.2016

Nazwa biura: IMGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie

Zjawisko/stopień zagrożenia: burze z gradem/2

Obszar: województwo lubelskie

Ważność: od godz. 12:00 dnia 12.07.2016 do godz. 03:00 dnia 13.07.2016

Przebieg: Prognozuje się wystąpienie silnych burz z opadami deszczu od 15 mm do 25 mm, lokalnie do 30 mm, oraz porywami wiatru od 80 km/h do 100 km/h. Lokalnie grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska(%): 80%