Dożynki Powiatu Puławskiego 2016

Już niespełna dwa tygodnie dzielą nas od Dożynek Powiatu Puławskiego, które w tym roku odbędą się w Kazimierzu Dolnym.

W sobotę, 27 sierpnia br. zostaną rozegrane Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP. Uroczystości dożynkowe odbędą się w niedzielę, 28 sierpnia br. na kazimierskim rynku. Organizatorzy jak co roku zadbali o wiele atrakcji, wśród których nie zabraknie konkursów, występów, prezentacji stoisk regionalnych i organizacji społecznych. Gwiazdą wieczoru będzie zespół "Klenczon Project".