Afrykański Pomór Świń - informacje dla hodowców trzody chlewnej

W związku ze stwierdzeniem kolejnych ognisk afrykańskiego pomoru świń (ASF) w Polsce, udostępniamy do pobrania ulotkę informacyjną dla hodowców trzody chlewnej, opracowaną przez Glówny Inspektorat Weterynarii.

Więcej informacji oraz aktualne komunikaty dotyczące ASF można znaleźć na stronie internetowej GIW: www.wetgiw.gov.pl/

Dane kontaktowe Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Puławach znajdują się na stronie internetowej: https://www.e-bip.org.pl/piwpulawy/

coronavirus13