Informacja dla rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych

Rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Gminy Puławy, informujemy, o prawie ubiegania się o zwrot kosztów przejazdu uczniów niepełnosprawnych oraz ich opiekunów do przedszkola lub szkoły.

Zarządzeniem Nr 68/2015 Wójta Gminy Puławy z dnia 2 czerwca 2015 r. w sprawie ustalenia zasad zwrotu kosztów przejazdu uczniów niepełnosprawnych oraz ich opiekunów z miejsca zamieszkania do najbliższego publicznego przedszkola, szkoły, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, innej formy wychowania przedszkolnego lub ośrodka umożliwiającego realizację rocznego przygotowania przedszkolnego lub obowiązku szkolnego w przypadku zapewnienia dowozu przez rodziców, opiekunów lub opiekunów prawnych zostały ustalone powyższe zasady oraz określono wzór wniosku i wymagane dokumenty.

Prosimy o składanie wniosków wraz z wymaganymi załącznikami do dnia 31 sierpnia br.

Pełna treść zarządzenia dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Puławy: http://ugpulawy.bip.lubelskie.pl/index.php?id=128&p1=szczegoly&p2=966705

Więcej informacji na temat zasad zwrotu kosztów przejazdu uczniów niepełnosprawnych mogą Państwo uzyskać w Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych, ul. Dęblińska 4, pokój nr 304 lub telefonicznie nr 81 8890534 oraz 512 430 577.