Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Informacja dla rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych

Informacja dla rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych

Rodziców i opiekunów dzieci niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie Gminy Puławy, informujemy, o prawie ubiegania się o zwrot kosztów przejazdu uczniów niepełnosprawnych oraz ich opiekunów do przedszkola lub szkoły.

Zarządzeniem Nr 68/2015 Wójta Gminy Puławy z dnia 2 czerwca 2015 r. w sprawie ustalenia zasad zwrotu kosztów przejazdu uczniów niepełnosprawnych oraz ich opiekunów z miejsca zamieszkania do najbliższego publicznego przedszkola, szkoły, oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, innej formy wychowania przedszkolnego lub ośrodka umożliwiającego realizację rocznego przygotowania przedszkolnego lub obowiązku szkolnego w przypadku zapewnienia dowozu przez rodziców, opiekunów lub opiekunów prawnych zostały ustalone powyższe zasady oraz określono wzór wniosku i wymagane dokumenty.

Prosimy o składanie wniosków wraz z wymaganymi załącznikami do dnia 31 sierpnia br.

Pełna treść zarządzenia dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Puławy: http://ugpulawy.bip.lubelskie.pl/index.php?id=128&p1=szczegoly&p2=966705

Więcej informacji na temat zasad zwrotu kosztów przejazdu uczniów niepełnosprawnych mogą Państwo uzyskać w Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych, ul. Dęblińska 4, pokój nr 304 lub telefonicznie nr 81 8890534 oraz 512 430 577.

Czytany 922 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start