Gotowi na nowy rok szkolny

W czwartek, 25 sierpnia br. w Szkole Podstawowej w Borowej odbyło się spotkanie Wójta Gminy z dyrektorami gminnych placówek oświatowych. Przedmiotem rozmów był, zbilżający się wielkimi krokami, początek nowego roku szkolnego i stan przygotowania szkół i przedszkoli na przyjęcie uczniów.

Zanim uczestnicy spotkania zasiedli do dyskusji, mieli okazję zwiedzać Izbę Edukacji, która przed dwoma laty została kompleksowo wyremontowana i urządzona dzięki środkom pozyskanym przez gminę z PROW 2007-2013.

coronavirus13