Życzenia na nowy rok szkolny 2016/2017

U progu nowego roku szkolnego 2016/2017 w imieniu własnym oraz pracowników samorządu gminnego pragnę życzyć Dyrekcjom, Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty wiele wytrwałości, wyrozumiałości i satysfakcji z wypełniania  tak ważnego zadania, jakim jest kształtowanie umysłów i serc młodych pokoleń mieszkańców Gminy Puławy.

Uczniom zaś, życzę najlepszych ocen, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, wspaniałych szkolnych przyjaźni oraz ciekawych zajęć w przyjaznej, szkolnej atmosferze. Szczególnie ciepłe życzenia kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekroczą szkolne i przedszkolne progi. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia nauki i zabawy.

Krzysztof Brzeziński

podpis