Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Życzenia na nowy rok szkolny 2016/2017

Życzenia na nowy rok szkolny 2016/2017

U progu nowego roku szkolnego 2016/2017 w imieniu własnym oraz pracowników samorządu gminnego pragnę życzyć Dyrekcjom, Nauczycielom oraz Pracownikom oświaty wiele wytrwałości, wyrozumiałości i satysfakcji z wypełniania  tak ważnego zadania, jakim jest kształtowanie umysłów i serc młodych pokoleń mieszkańców Gminy Puławy.

Uczniom zaś, życzę najlepszych ocen, wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, wspaniałych szkolnych przyjaźni oraz ciekawych zajęć w przyjaznej, szkolnej atmosferze. Szczególnie ciepłe życzenia kieruję do dzieci, które po raz pierwszy przekroczą szkolne i przedszkolne progi. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia nauki i zabawy.

 

Krzysztof Brzeziński

podpis
Wójt Gminy Puławy

Czytany 1523 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start