Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

II Festyn Sportowo-Rodzinny w Leokadiowie

II Festyn Sportowo-Rodzinny w Leokadiowie

Już po raz drugi Stowarzyszenie „Przyszłość – Przeszłości” we współpracy z Strażackim Klubem Sportowym z Leokadiowa i przy wsparciu Urzędu Gminy Puławy zorganizowało Festyn sportowo-rodzinny, który odbył się w niedzielę, 11 września br.

Tym razem piknik miał charakter charytatywny - zbierano pieniądze na pomoc w leczeniu chorego na zanik mięśni małego Adasia. Były puszki, do których można było wrzucać pieniądze, loteriada z cennymi nagrodami, w której każdy głos wygrywał. Nie zabrakło zabaw dla dzieci i dorosłych, malowania twarzy, wielu konkursów - między innymi bieg w workach i rzut beretem sołtysa - oraz meczu piłki nożnej. Na zakończenie pikniku odbyła się dyskoteka pod chmurką, która dzięki dobrej muzyce i stworzonej do  zabawy pogodzie trwała do późnych godzin wieczornych.

Czytany 752 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start