II Festyn Sportowo-Rodzinny w Leokadiowie

Już po raz drugi Stowarzyszenie „Przyszłość – Przeszłości” we współpracy z Strażackim Klubem Sportowym z Leokadiowa i przy wsparciu Urzędu Gminy Puławy zorganizowało Festyn sportowo-rodzinny, który odbył się w niedzielę, 11 września br.

Tym razem piknik miał charakter charytatywny - zbierano pieniądze na pomoc w leczeniu chorego na zanik mięśni małego Adasia. Były puszki, do których można było wrzucać pieniądze, loteriada z cennymi nagrodami, w której każdy głos wygrywał. Nie zabrakło zabaw dla dzieci i dorosłych, malowania twarzy, wielu konkursów - między innymi bieg w workach i rzut beretem sołtysa - oraz meczu piłki nożnej. Na zakończenie pikniku odbyła się dyskoteka pod chmurką, która dzięki dobrej muzyce i stworzonej do  zabawy pogodzie trwała do późnych godzin wieczornych.