Uroczyste otwarcie wyremontowanego Oddziału Noworodkowego w puławskim SPZOZ-ie

Fot. dzięki uprzejmości Starostwa Powiatowego w Puławach

W środę, 14 września br. w puławskim szpitalu odbyło się oficjalne otwarcie Oddziału Noworodkowego wraz z Poradnią Patologii Noworodka, które w ostatnim czasie przeszły gruntowny remont. Dzięki temu w wydatnym stopniu wzrosła jakość opieki medycznej nad najmłodszymi pacjentami.

Gmina Puławy także przyczyniła się do realizacji tego ważnego przedsięwzięcia, przekazując dotację na zakup urządzenia do resuscytacji noworodków. Wójt Krzysztof Brzeziński – który był obecny na uroczystości – odebrał od dyrekcji szpitala podziękowania za udzieloną pomoc.

coronavirus13