Uczniowie z Leokadiowa i Opatkowic z wizytą w Urzędzie Gminy Puławy

W piątek, 16 września br. w Urzędzie Gminy Puławy gościliśmy uczniów szkół podstawowych z Leokadiowa i Opatkowic.

Dzieci pod okiem Sekretarza Gminy Pawła Kamoli poznały podstawy działania naszej instytucji, dowiedziały się jak i gdzie można załatwiać najważniejsze sprawy. Odwiedziły także gabinet Wójta, w którym spore zainteresowanie wzbudziła kolekcja pamiątek z ważnych wydarzeń gminnych, zgromadzona przez Krzysztofa Brzezińskiego. W gabinecie Zastępcy Wójta, uczniowie oglądali mapę, prezentującą obszar gminy i zostali „przeegzaminowani” ze znajomości lokalnej geografii.

Serdecznie zapraszamy w odwiedziny kolejne szkoły i klasy.

coronavirus13