Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konsultacje społeczne projektu Uchwały Rady Gminy Puławy w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy Gminy Puławy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami (...) na 2017 r.

Konsultacje społeczne projektu Uchwały Rady Gminy Puławy w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy Gminy Puławy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami (...) na 2017 r.

W związku z art. 5a ust. 1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2016 r., poz. 239 z późn. zm – dalej zwaną uodpp) Wójt Gminy Puławy przekazuje organizacjom pozarządowym oraz podmiotom, o których mowa w art. 3 ust. 3 uodpp projekt Uchwały Rady Gminy Puławy w sprawie przyjęcia rocznego programu współpracy Gminy Puławy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2017 r.

Organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 uodpp mogą wyrazić swoją opinię o projekcie Uchwały, zawierającą w szczególności:

  • propozycje zmian projektowanych zapisów uchwał,
  • wnioski w zakresie nowych rozwiązań prawnych, oraz
  • propozycje poprawek redakcyjnych, ułatwiające interpretację konsultowanych projektów uchwał.

Wnioski i propozycje wyrażone w opiniach mogą zostać uwzględnione, jeżeli nie naruszają obowiązującego porządku prawnego i sugerują rozwiązania możliwe do wykonania ze strony gminy, w szczególności pod względem finansowym.

Opinię prosimy wnosić na załączonym formularzu, w terminie 14 dni od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia. Formularz należy złożyć lub przesłać na adres Urzędu Gminy Puławy (ul. Dęblińska 4, 24-100 Puławy) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Czytany 718 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start