Przed nami XVI Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej

Prezentacja filmu o objawieniach w Fatimie, wystawa fotograficzna poświęcona historii cmentarza w Górze Puławskiej, 6. edycja Biegów Papieskich, spektakl o zaraniu polskiej państwowości a na zakończenie koncert ewangelizacyjny – oto najważniejsze punkty w programie tegorocznych, XVI Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej.

Tegoroczne DKCH potrwają od 6 do 9 października br. Ze względu na rozbudowę budynku szkolnego w Górze Pułaskiej, wszystkie wydarzenia będą miały miejsce w kościele parafialnym i sali parafialnej.

Organizatorami wydarzenia są: Towarzystwo Przyjaciół Góry Puławskiej, Parafia pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej, miejscowa Szkoła Podstawowa i Gimnazjum oraz Gminna Biblioteka Publiczna.

coronavirus13