Złoty Krzyż za Zasługi dla Austriackiego Czarnego Krzyża dla Norberta Staszaka

Odznaka honorowa "Złoty Krzyż za Zasługi dla Austriackiego Czarnego Krzyża" dla Norberta Staszaka - Zastępcy Wójta Gminy Puławy za całokształt działań związanych z przywróceniem świetności Cmentarza Wojennego z czasów I Wojny Światowej w Sosnowie. Wyróżnienie zostało wręczone podczas uroczystości otwarcia Cmentarza w dn. 19 października 2016 r. przez Ambasadora Republiki Austrii w Polsce JE dr Thomasa M. Buchsbauma oraz płk Dietera Allescha – Przewodniczącego styryjskiego oddziału Austriackiego Czarnego Krzyża.