Trwa kolejna edycja akcji "Polacy - Rodakom"

Stowarzyszenie „Przeszłość – Przyszłości”, we współpracy z Fundacją „Obok Nas” oraz Instytutem Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa organizuje kolejną edycję akcji „Polacy – Rodakom”, której celem jest zbiórka i przygotowanie paczek dla polskich dzieci mieszkających na Białorusi i Ukrainie.

Zbiórka obejmuje produkty spożywcze o długim okresie przechowywania, książki z polską literaturą piękną i książki dla dzieci oraz przytulanki. Chętni mogą wesprzeć akcję także finansowo, przekazując darowizny na konto akcji.

Tegoroczna akcja „Polacy – Rodakom” potrwa do 1 grudnia br. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej http://www.przeszloscprzyszlosci.pl/

coronavirus13