Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina

Rzecznik Praw Pacjenta przypomina

Zachęcamy do zapoznania się z treścią spotów, będących częścią kampanii społecznej pt. „Rzecznik Praw Pacjenta przypomina”. Kampania dedykowana jest osobom, które spotykają się z problemami oraz wyzwaniami podczas korzystania z opieki zdrowotnej.

Każdy z nas w pewnej chwili może stać się pacjentem dlatego tak ważne jest, aby wiedział jak poradzić sobie w polskiej służbie zdrowia. Niestety wiedza Polaków o prawach pacjenta jest nadal niewystarczająca i wielu z nich nie ma świadomości, że przysługuje im. szereg możliwości dochodzenia swoich praw i opieka wyspecjalizowanych instytucji, przede wszystkim Rzecznika Praw Pacjenta.

 

Media

Czytany 777 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start