Samorząd Gminy Puławy docenił sukcesy mieszkańców

fot. KL

XVIII Sesja Rady Gminy Puławy, która odbyła się w środę, 23 listopada 2016 r. w Gołębiu stała się okazją do złożenia gratulacji za sukcesy sportowe odniesione w ostatnim czasie przez mieszkańców gminy. Listy gratulacyjne z rąk Przewodniczącej Rady Gminy Puławy Pani Doroty Osiak i Wójta Gminy Puławy Pana Krzysztofa Brzezińskiego odebrali Pani Danuta Woszczek i Pan Antoni Pawłowicz – Prezes KS „Góra Puławska”.

Pani Danuta Woszczek, mieszkanka Gołębia, została Mistrzynią Świata podczas zawodów lekkoatletycznych XXII World Masters Athletics Championships w australijskim Perth, zdobywając złoty medal w biegu na 2000 m z przeszkodami.

Klub Sportowy „Góra Puławska” zakończył sezon piłkarski 2015/2016 na pierwszym miejscu w tabeli, zdobywając mistrzostwo A-klasy. Tym samym, w sezonie 2016/2017 piłkarze awansowali do Klasy Okręgowej LZPN.

Wiadomością z ostatniej chwili, przekazaną na Sesji przez Wójta Krzysztofa Brzezińskiego, była informacja o sukcesie kolejnego mieszkańca naszej gminy – Pana Krzysztofa Ambryszewskiego z Zarzecza. Pan Krzysztof został laureatem III nagrody w kategorii gospodarstwo ogrodnicze w tegorocznej edycji konkursu „Rolnik Lubelszczyzny”, zorganizowanego w ramach targów VEGE FRUIT EXPO w Lublinie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życząc Państwu kolejnych, wspaniałych sukcesów. Cieszymy się, że wśród naszych mieszkańców drzemie tak wielki potencjał i wspaniałe talenty. Powodzenia!

coronavirus13