Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Samorząd Gminy Puławy docenił sukcesy mieszkańców

Samorząd Gminy Puławy docenił sukcesy mieszkańców
fot. KL

XVIII Sesja Rady Gminy Puławy, która odbyła się w środę, 23 listopada 2016 r. w Gołębiu stała się okazją do złożenia gratulacji za sukcesy sportowe odniesione w ostatnim czasie przez mieszkańców gminy. Listy gratulacyjne z rąk Przewodniczącej Rady Gminy Puławy Pani Doroty Osiak i Wójta Gminy Puławy Pana Krzysztofa Brzezińskiego odebrali Pani Danuta Woszczek i Pan Antoni Pawłowicz – Prezes KS „Góra Puławska”.

Pani Danuta Woszczek, mieszkanka Gołębia, została Mistrzynią Świata podczas zawodów lekkoatletycznych XXII World Masters Athletics Championships w australijskim Perth, zdobywając złoty medal w biegu na 2000 m z przeszkodami.

Klub Sportowy „Góra Puławska” zakończył sezon piłkarski 2015/2016 na pierwszym miejscu w tabeli, zdobywając mistrzostwo A-klasy. Tym samym, w sezonie 2016/2017 piłkarze awansowali do Klasy Okręgowej LZPN.

Wiadomością z ostatniej chwili, przekazaną na Sesji przez Wójta Krzysztofa Brzezińskiego, była informacja o sukcesie kolejnego mieszkańca naszej gminy – Pana Krzysztofa Ambryszewskiego z Zarzecza. Pan Krzysztof został laureatem III nagrody w kategorii gospodarstwo ogrodnicze w tegorocznej edycji konkursu „Rolnik Lubelszczyzny”, zorganizowanego w ramach targów VEGE FRUIT EXPO w Lublinie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy, życząc Państwu kolejnych, wspaniałych sukcesów. Cieszymy się, że wśród naszych mieszkańców drzemie tak wielki potencjał i wspaniałe talenty. Powodzenia!

Czytany 1126 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start