Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, realizujących zadania publiczne w ramach FIO 2014-2020

W czwartek, 1 grudnia 2016 r. w Sali Kolumnowej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie (ul. Spokojna 4) odbędzie się spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych realizujących zadania publiczne w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Spotkanie będzie obejmować swoim zakresem problematykę zasad rozliczania dotacji i sprawozdań z realizacji zadań publicznych dofinansowanych ze środków FIO. Udział w nim zapowiedzieli przedstawiciele Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Program szkolenia:

• 10:00 – 10:15 – rejestracja uczestników,
  • 10:15 – 10:20 – powitanie i otwarcie spotkania,
  • 10:20 – 11:10 – rozliczenie zadań publicznych w świetle regulaminu konkursu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich,
  • 11:10 – 11:25 – przerwa,
  • 11:25 – 12:15 – prawidłowe sporządzane sprawozdań z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich,
  • 13:00 – 13:30 – podsumowanie i zakończenie.

coronavirus13