Muzyka pod choinkę... - zapraszamy na wyjątkowy koncert do Gołębia

Zapraszamy na niezwykły koncert międzynarodowej sławy zespołu Scholares Minores pro Musica Antiqua, który odbędzie się 17 grudnia 2016 r. (sobota) od godz. 16:00 w Kościele parafialnym pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu.

Artyści zaprezentują swój świąteczny repertuar, z którym gościli m.in. na deskach Filharmonii Narodowej w Warszawie. Koncert jest obowiązkową pozycją dla wszystkich, którzy cenią muzyczne doznania na najwyższym poziomie. Chóralny śpiew i muzyka wprowadzą słuchaczy w wyjątkowy nastrój nadchodzących Świąt Narodzenia Pańskiego.