Charytatywny turniej badmintona w Puławach

Ognisko TKKF Chemik oraz Fundacja „Zarażamy Radością” zapraszają do udziału w Mikołajkowym Turnieju Badmintona, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. w Puławach. Stawką w turnieju są nie tylko punkty w Grand Prix Lubelszczyzny, lecz także zdrowie Aleksa – podopiecznego Fundacji.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie oraz stronie internetowej organizatora: http://www.badminton.pulawy.pl/mikolaj-2016/

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Wójta Gminy Puławy.

coronavirus13