Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Wigilia dla potrzebujących

Wigilia dla potrzebujących

Tradycją już stały się wigilijne spotkania Wójta Gminy Puławy z mieszkańcami, którzy z różnych powodów znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. W tym roku wspólna wieczerza oraz kolędowanie odbyły się 16 grudnia w Przedszkolu w Górze Puławskiej. W spotkaniu wzięło udział około 50 osób. Istotnym elementem budowania świątecznej wspólnoty były jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola. Zgromadzonych pobłogosławił Ksiądz Patryk - wikariusz w Parafii pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej.

Z całego serca dziękuję tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na moje zaproszenie i przybyli na spotkanie, wnosząc swoją obecnością ciepło i ludzką życzliwość. Było to prawdziwie radosne i głęboko poruszające oczekiwanie na narodziny Syna Bożego. Dziękuję także dzieciom z przedszkola oraz ich opiekunom i wychowawcom pod kierunkiem p. Dyrektor - Mirosławy Kęczkowskiej za przygotowanie części artystycznej oraz stroików dla wszystkich zebranych. Wyrazy wdzięczności należą się także sponsorom, którzy przekazali upominki dla dzieci oraz artykuły spożywcze, stanowiące uzupełnienie wigilijnego menu. Serdeczne podziękowania kieruję do p. dr Tomasza Włodka - Kierownika oraz wszystkich Pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach za merytoryczne i organizacyjne przygotowanie spotkania wigilijnego  - Krzysztof Brzeziński - Wójt Gminy Puławy.

Czytany 1252 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start