Uliczna szopka w centrum Gołębia

W centrum Gołębia zagościła bożonarodzeniowa szopka, która jest wspólnym dziełem mieszkańców i pracowników Urzędu Gminy Puławy oraz Gminnego Ośrodka Kultury. Mamy nadzieję, że jej obecność będzie podkreślać wyjątkowy czas Świąt Narodzenia Pańskiego, cieszyć oko mieszkańców i gości przybywających do gminy w okresie świąteczno-noworocznym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i urządzanie szopki oraz dostarczyły elementy do jej wystroju.