Orszak Trzech Króli już po raz piąty w Puławach

W piątek, 6 stycznia 2017 r. na ulicach Puław już po raz piąty przejdzie Orszak Trzech Króli. Tegorocznym hasłem przewodnim Orszaku jest franciszkańskie pozdrowienie „POKÓJ I DOBRO”.

W tym roku czeka nas kilka zmian. Orszaki wyruszą z trzech kościołów: Świętej Rodziny – Orszak Europejski, Św. Brata Alberta – Orszak Afrykański, Miłosierdzia Bożego – Orszak Azjatycki. Po mszy św. o godzinie 11.00 królowie wyruszą na czele swoich orszaków na Plac Chopina, gdzie o 12.30 rozpocznie się widowisko – wędrówka Mędrców do Betlejem. Wszystko na Placu Chopina – cztery sceny – cztery strony świata.

Nie zabraknie wspólnego kolędowania i słodkiej niespodzianki.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Puławy.