Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Konkurs Wojewody Lubelskiego "Organizacja Pozarządowa Roku 2016"

Konkurs Wojewody Lubelskiego "Organizacja Pozarządowa Roku 2016"

Wojewoda Lubelski ogłosił konkurs Organizacja Pozarządowa Roku 2016, skierowany do organizacji pozarządowych z województwa lubelskiego. Celem konkursu jest wyróżnienie organizacji pozarządowych, które przez swoje działania aktywizują i integrują środowisko lokalne, kształtują zasady współżycia społecznego oraz poprawiają jakość życia społeczności lokalnej, a także wzmocnienie wizerunku organizacji pozarządowych oraz identyfikacja i promocja dobrych praktyk.

Tytuły Laureata „Organizacja Pozarządowa Roku 2016” oraz wyróżnienia będą przyznane w sześciu kategoriach: bezpieczeństwo, polityka społeczna, edukacja, sport i rekreacja, kultura i dziedzictwo narodowe, profilaktyka i ochrona zdrowia. Termin składania zgłoszeń trwa do 3 lutego 2017 roku.

Szczegółowe informacje oraz niezbędne informacje znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie: http://luwwlublinie.bip.gov.pl/konkursy/konkurs-organizacja-pozarzadowa-roku-2016.html

Czytany 945 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start