Konkurs Wojewody Lubelskiego "Organizacja Pozarządowa Roku 2016"

Wojewoda Lubelski ogłosił konkurs Organizacja Pozarządowa Roku 2016, skierowany do organizacji pozarządowych z województwa lubelskiego. Celem konkursu jest wyróżnienie organizacji pozarządowych, które przez swoje działania aktywizują i integrują środowisko lokalne, kształtują zasady współżycia społecznego oraz poprawiają jakość życia społeczności lokalnej, a także wzmocnienie wizerunku organizacji pozarządowych oraz identyfikacja i promocja dobrych praktyk.

Tytuły Laureata „Organizacja Pozarządowa Roku 2016” oraz wyróżnienia będą przyznane w sześciu kategoriach: bezpieczeństwo, polityka społeczna, edukacja, sport i rekreacja, kultura i dziedzictwo narodowe, profilaktyka i ochrona zdrowia. Termin składania zgłoszeń trwa do 3 lutego 2017 roku.

Szczegółowe informacje oraz niezbędne informacje znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie: http://luwwlublinie.bip.gov.pl/konkursy/konkurs-organizacja-pozarzadowa-roku-2016.html

coronavirus13