Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Spotkanie Opłatkowe Samorządowców Diecezji Radomskiej

Spotkanie Opłatkowe Samorządowców Diecezji Radomskiej

W piątek, 13 stycznia 2017 r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu odbyło się Spotkanie Opłatkowe Samorządowców Diecezji Radomskiej, którego gospodarzem był JE Ksiądz Biskup Henryk Tomasik. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych różnych szczebli, leżących na obszarze trzech województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego i lubelskiego. Gminę Puławy reprezentował Wójt Krzysztof Brzeziński.

Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa podczas nabożeństwa kolędowego, pod przewodnictwem Księdza Biskupa. Następnie zebrani wysłuchali referatu, wygłoszonego przez ks. prof. dr hab. Wiesława Przygody oraz Słowa Pasterskiego BP Henryka Tomasika. Na zakończenie uczestnicy spotkania przełamali się opłatkiem.

Świąteczny nastrój podczas spotkania zapewniła oprawa muzyczna w wykonaniu zespołu Signum, działającego przy Parafii pw. Chrystusa Nauczyciela w Radomiu.

Wójt złożył wizytę Ks. Prał. Kazimierzowi Mąkosie - wieloletniemu Proboszczowi Parafii pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej, który po zakończeniu swojej posługi, obecnie przebywa w Domu Księdza Seniora przy Seminarium w Radomiu.

Czytany 1187 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start