Wyniki konsultacji z mieszkańcami Sołectwa Janów-Sosnów w sprawie podziału Sołectwa Janów-Sosnów oraz projektów Statutów Sołectwa Janów i Sołectwa Sosnów

fot. PK

Przedstawiamy wyniki konsultacji, przeprowadzonych z mieszkańcami Sołectwa Janów-Sosnów w sprawie podziału sołectwa i utworzenie w jego miejsce dwóch odrębnych sołectw - Janów i Sosnów. Dokument jest dostępny do pobrania poniżej.

Fotografie przedstawiają zebranie wiejskie, które odbyło się w dniu 20 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Zarzeczu. Uczestnicy zebrania jednogłośnie, pozytywnie zaopiniowali podział sołectwa.