Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Danuta Woszczek

Danuta Woszczek

Jest mieszkanką Gołębia w Gminie Puławy. Od wielu lat uprawia bieganie i odnosi w tej dziedzinie znaczące sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Szczególnym upodobaniem darzy biegi górskie i przełajowe. W swoim dorobku posiada wiele złotych, srebrnych i brązowych medali Mistrzostw Polski. Reprezentowała nasz kraj podczas zawodów międzynarodowych w Japonii i we Włoszech. Ukoronowanie jej dotychczasowej kariery sportowej nastąpiło 6 listopada 2016 r. podczas zawodów lekkoatletycznych World Masters Athletics Championships w australijskim Perth, gdzie sięgnęła po Mistrzostwo Świata w biegu na 2000 m z przeszkodami. W tym samym turnieju zdobyła także wysokie, 4. Miejsce w biegu na dystansie 800 metrów. Na co dzień pełni służbę w puławskiej, powiatowej komendzie Policji. Gdy ta policjantka rusza w pościg, przestępcy nie mają żadnych szans.

Dodatkowe informacje

  • Rok: 2016
Czytany 538 razy

coronavirus13

bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start