II Gminne Forum Gospodarcze "Gmina Puławy - owocnie w biznesie"

7 kwietnia 2017 r. (piątek) w budynku szkolnym w Górze Puławskiej odbędzie się II Gminne Forum Gospodarcze „Gmina Puławy – owocnie w biznesie”. Tegoroczna edycja forum poświęcona będzie problematyce pozyskiwania środków zewnętrznych na rozwój przedsiębiorczości. Początek spotkania o godz. 16:00.

Forum adresowane jest w szczególności do przedsiębiorców, którzy poszukują zewnętrznych źródeł finansowania działalności gospodarczej. Podczas spotkania zostaną omówione m.in. możliwości pozyskania wsparcia z funduszy unijnych, ale również inne formy pomocy oferowane przez ZUS i Powiatowy Urząd Pracy.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy także plantatorów truskawek, którym zostanie zaprezentowana oferta współpracy z firmą Materne-Polska Sp. z o.o.

W programie:

• Rola sektora publicznego we wsparciu i rozwoju przedsiębiorczości
    - Dr hab. Irena Lipowicz, prof. UKSW - Kierownik Katedry Prawa Administracyjnego i Samorządu Terytorialnego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
  • Formy wsparcia dla pracodawców
    - Henryk Soboń - Zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Puławach
  • Wsparcie przedsiębiorców przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych
    - Anna Jeżyna - Inspektorat ZUS w Puławach
  • Oferta współpracy z firmą Materne Polska Sp. z o.o.
    - Paweł Janiszewski - Materne-Polska Sp. z o.o.
  • Alternatywne źródła finansowania zapotrzebowania na środki transportu w działalności gospodarczej
    - Ryszard Dudek - Dyrektor Banku BGŻ BNP Paribas - Oddział w Puławach
  • Możliwość pozyskania środków na rozwój przedsiębiorczości w ramach RPO WL 2014-2020
    Marceli Niezgoda - Dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości
  • Środki zewnętrzne – wsparcie dla firm w drodze do sukcesu
    - Panel dyskusyjny

Forum i panel dyskusyjny poprowadzi Pan Stanisław Zieliński – Członek Zarządu Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny.