Rada budowy w Gołębiu

We wtorek, 4 kwietnia 2017 r. w rozbudowywanym budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gołębiu odbyła się rada budowy z udziałem przedstawicieli inwestora – Gminy Puławy, użytkowników, wykonawcy oraz inspektorów nadzoru inwestorskiego.

Spotkanie poświęcone było omówieniu najważniejszych spraw, związanych z przebiegającą rozbudową budynku, w szczególności ustalenie przebiegu prac niezbędnych do wykonania w okresie wakacyjnym.

Zgodnie z zapewnieniem wykonawcy, umowny termin zakończenia robót tj. 15 listopada 2017 r. zostanie dotrzymany.