Instagram
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Przyjazny urząd  Tytuł "Euro-Gmina" Tytuł "Samorząd przyjazny oświacie i jej pracownikom" w V edycji rankingu ZNP Lublin Inwestor na medal
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.


Wirtualny przewodnik po Gminie Puławy

solary banner

Świąteczne spotkanie z emigrantami oraz byłymi mieszkańcami Gminy Puławy

Świąteczne spotkanie z emigrantami oraz byłymi mieszkańcami  Gminy Puławy

Szanowni Państwo,

przy okazji Świąt Wielkanocnych chciałbym zwrócić się do wszystkich z prośbą o pomoc w dotarciu do emigrantów z Gminy Puławy. Mam tu na myśli wszystkie osoby, które pochodzą z Gminy Puławy, ale z różnych powodów osiedliły się za granicą lub w innych miejscowościach na terenie Polski. W imieniu całej wspólnoty mieszkańców pragnę wyrazić potrzebę podtrzymania więzi z naszymi byłymi sąsiadami, przyjaciółmi, koleżankami i kolegami ze szkolnej ławy czy współpracownikami - których los rozsiał po całym świecie i Polsce.

Serdecznie zapraszam każdego emigranta, aby przy okazji świątecznych podróży odwiedził siedzibę Gminy Puławy (Puławy, ul. Dęblińska 4, sala konferencyjna na parterze): w piątek, 14 kwietnia 2017r. o godz. 12.00 albo we wtorek, 18.04.2017r., o godz. 12.00.

Moją intencją jest nie tylko złożenie życzeń świątecznych, ale także wsłuchanie się w potrzeby emigrantów, wsparcie decyzji o ewentualnym powrocie, a także promowanie wśród naszych byłych mieszkańców postawy utożsamiania się z naszą Gminą.

Jako były emigrant wiem, że emigracja to - poza wszystkim innym - czas oczekiwania na wieści z rodzinnych stron. Dotrzyjmy do wszystkich czekających z tą wiadomością.

Bardzo proszę o życzliwe potraktowanie mojej prośby.

Krzysztof Brzeziński

Wójt Gminy Puławy

Czytany 552 razy
bip nowe
 
truskawka banner
 
obrady banner

POMOC PRAWNA BANNER

ZAGROZENIA BANNER

Mapa Gminy
Logo GOPS
 
banner maly seniorzy
 
dobry start