Za Ojczyznę i w intencji Strażaków – zapraszamy na uroczystości w Gminie Puławy!

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach związanych z obchodami Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Dnia Strażaka.

3 maja 2017 r. o godz. 10:00 – uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny w Kościele parafialnym pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej.

7 maja 2017 r. o godz. 12:00 – uroczystości odpustowe ku czci św. Floriana w Kościele parafialnym pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania tych ważnych wydarzeń a także wywieszania na domach i posesjach flagi narodowej.

coronavirus13