Dla Arturka i Kubusia - charytatywne śpiewanie w Gminie Puławy

Serdecznie zapraszamy na Koncerty Charytatywne w wykonaniu Chóru „Gloria” z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Brześciu na Białorusi. Chórzyści wystąpią w niedzielę, 14 maja 2017 r. w kościołach parafialnych w Górze Puławskiej i w Gołębiu.

Godz. 12:30 – Kościół parafialny pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej – środki zebrane podczas koncertu zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 7-letniego Arturka z Góry Puławskiej, który cierpi na encefalopatię z mimowolnymi ruchami o typie pozapiramidowym.

Godz. 16:00 – Kościół parafialny pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu – środki zebrane w trakcie koncertu zostaną przekazane na leczenie 4-letniego Kubusia ze Skoków, który choruje na ostrą białaczkę limfo-blastyczną i przebywa pod opieką oddziału hematologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie.

Chór „Gloria” istnieje od 1977 r., obecnie występuje pod dyrekcją Pani Olesii Zvorykiny.

coronavirus13