Czekamy na rekordową truskawkę z Gminy Puławy!

Zwycięska truskawka ubiegłego sezonu - 172 gramy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Puławy prowadzących uprawę truskawek do udziału w konkursie na najdorodniejszą truskawkę Sezonu Truskawkowego 2017.

Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, która w wyznaczonym terminie tj. do 14 czerwca br. dostarczy do Urzędu Gminy Puławy najdorodniejszą, dojrzałą truskawkę. Owoce będą oceniane pod względem wagi.

Szczegółowe informacje o warunkach udziału w konkursie określa regulamin, który wraz z kartą zgłoszeniową można pobrać poniżej.

Przypominamy o trwającym konkursie na pierwszą łubiankę Sezonu Truskawkowego 2017. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.

coronavirus13